Дерев’яні меблі: переваги і недоліки шипового з’єднання

Дерев’яні меблі: переваги і недоліки шипового з’єднання

Час йде, наука і техніка розвиваються. В даний час машинне виробництво замінило більшу частину ручного виробництва. Поява і використання металевих деталей зробило виробництво меблів швидшим і зручнішим.

Нагадаємо, що в стародавні часи конструкція шипа і шипа була невід’ємною частиною традиційної меблевої культури. У всій дерев’яних меблів використовується шип і шип, що є основним конструктивним методом моделювання меблів.

Таким чином, з’єднання шипа і шипа є основним навиком, яким повинні володіти древні теслі. Рівень майстерності чітко відбивається в структурі колючкуватих швів.

До сих пір меблі з масиву дерева з виразний і шиповий структурою користувалася великою повагою, але не варто сліпо підкреслювати, що процес врізки і шипа повинен бути краще, ніж металеве з’єднання.

Дерев’яні меблі: переваги і недоліки шипового і металевого з’єднання

Перевага 1: красивий

Дерево — це матеріал, що володіє сильною пластичністю і володіє природною красою, якої важко володіти штучними матеріалами. Шіпно-врізна структура, яка використовується в меблевих «стиках», може безпосередньо відображати чарівність дерев’яних виробів, і загальна консистенція значно поліпшується.

Перевага 2: міцний

Незалежно від того, як поводитися з меблями з масиву дерева, під час використання вона буде розширюватися і стискатися в різному ступені. Найбільша проблема з комбінацією цвях-дерево полягає в тому, що різниця в коефіцієнті розширення призводить до втоми положення з’єднання конструкції, що призводить до ослаблення з’єднання меблів.

Дерев’яна шіпно-врізна конструкція інтегрована з меблями, яка може деформуватися майже одночасно, що знижує ризик розтріскування, викликаного меблями і розтягуванням стиків.

Недолік 1: вимагає багато часу.

У сучасному суспільстві суспільство розвивається швидкими темпами, і акцент на ефективності значно посилюється. Ця трудомістка і трудомістка конструкція з шипом і шипом покликана зайняти основний ринок меблів з масиву дерева. Точність з’єднання шипа і шипа дуже висока, шліфування вимагає часу і праці, а витрати на робочу силу надзвичайно високі.

Недолік 2: складно зробити

Шиповані і колючкуваті сучки пред’являють дуже високі вимоги до самої деревині і виробнику. Хтось може запитати: тепер, коли існує так багато верстатів для тонкої обробки, чому б не використати їх для виготовлення шипових і шипоподібні структур? В даний час є приклади верстатів, що створюють конструкції шипа і шипа, такі як напівпроникний шип, поширений в меблів з цільної деревини. Проте, навіть якщо машина використовується, це все одно вимагає дуже багато часу, а більш складна конструкція з шипами і пазами вимагає занадто великої кількості обладнання, а вартість важко контролювати.

Недолік третій: складно розібрати

Меблі з шипованих-виразний конструкцією означає, що її не можна розібрати і упакувати в плоскі плити. Всі меблі повинна бути упакована і перевезена наверх. У шиповані-виразний конструкції не повністю використовується шматок клею, навіть в давнину необхідно використовувати «клей» з риб’ячого міхура для посилення з’єднання. Готові меблі безповоротно розбирається.