Основні переваги дахів з натурального шиферу
Основні переваги дахів з натурального шиферу

Категорія: Бітумні агенти

Ми використовуємо натуральний сланець, різновид кам’яної черепиці, в якості матеріалу для покриття наших дахів протягом сотень років. Щоб шифер можна було покласти на дах, ми спочатку розрізаємо його на блоки, а потім розрізаємо на більш дрібні, товщиною близько 5 мм. Як осадова порода, сланець складається з безлічі шарів слюди і може бути чорного, сірого, зеленого і коричневого кольору.

Чи може дахове покриття бути екологічним, натуральним і довговічним одночасно? Можливо, за умови, що ми правильно виберемо матеріал. Один з них — сланець, природний матеріал у вигляді каменю, давно відомий в будівництві.

Неоціненним перевагою сланцю, матеріалу, який зазвичай використовується в будівництві, є практично необмежене використання — їм можна покрити дах будинку на одну сім’ю з великим або меншим ухилом.

Сланець — це також дах з високим ступенем елегантності. Красиво виглядає на даху — все завдяки дуже професійним методам обробки.

Основні переваги цього укривного матеріалу:

Ніяких проблем з утилізацією матеріалу після його використання — в цьому відношенні він випереджає старий етерніт, з яким досі були проблеми у багатьох домогосподарств.

Низька кількість енергії, споживаної на рівні підготовки матеріалу до використання — велика частина роботи виконується вручну, без необхідності спалювання сланцю при високих температурах.

Масивний характер, ідеально підходить для облицювання великих будинків — шифер виглядає досить монументально і надає конструкції відчуття тяжкості.

Довговічність, яка в разі сланцю оцінюється до 250 років.

Можливість формування будь-якої форми. Красиво виглядає на похилих дахах з кутом нахилу, наприклад, 30 градусів.

Широкий спектр кольорів — сланець може бути графітовим, зеленим, фіолетовим — звичайно, всі вони виглядають дійсно феноменально.

Стійкість до погодних умов. Вогнестійкість — теж велика перевага шиферу.

Можливість укладання в різних напрямках. Планшет також можна повертати на 90 або 45 градусів — завдяки цьому ми можемо отримати різні варіанти покриття.

Можливість підкреслити за допомогою шиферу, а точніше техніка шиферного шаблону, вигини і вигини на поверхні даху. З’єднання одного ската даху з іншим за допомогою м’яких кошиків з правильно обрізаної черепиці дозволяє щільно покрити складні місця на даху, які, таким чином, стають її прикрасою.

Може використовуватися як в покриттях приватних будинків, так і в сакральних спорудах.

Завдяки тому, як матеріал укладається на дах, у шиферу є й інші форми обробки. Існує безліч шаблонів грифельних обкладинок, в тому числі:

Давньоверхньонімецька — пластина лусковидною форми з тупим, нормальним і гострим зрізом. Кути між грудкою або спинкою і підошвою пластини строго визначені і закріплені за кожним розрізом шкаралупи.

Луската черепиця — виготовляється з панцирної черепиці одного фіксованого розміру по всьому даху. Правильний розмір черепиці підбирається з урахуванням ухилу покрівлі та індивідуальних умов на будівельному майданчику. Мінімальний ухил даху — 25 градусів.

Німецький — виконується на повної обшивці з шаром початкового покриття, наприклад підкладкового повсті. Мінімальний ухил покрівлі для німецької покрівлі — 25 градусів.

Встановлюючи шифер, пам’ятайте, що це благородний, міцний і довговічний матеріал. Так що варто надати йому відповідну компанію — спеціальні, мідні або оцинковані цвяхи для кріплення.