Застосування піску в будівництві
 

Пісок необхідний практично для всіх видів будівельних робіт, починаючи від створення фундаменту і закінчуючи внутрішньою обробкою будівлі. З цієї причини дуже важливо використовувати якісний і відповідний для даного виду робіт пісок, так як від цього залежить успішне завершення будівництва і здача об’єкта замовнику. Пісок, в залежності від способу видобутку і його якісного складу, підрозділяється на кілька видів, що визначають напрямки його використання.

 

Пісок, що видобувається в кар’єрах, застосовується для засипання. Якщо він просіяний, то може бути використаний в штукатурних роботах, для кладки цегли і при монтажі фундаменту. Намивний пісок, очищений від глини ідеально підходить для внутрішніх оздоблювальних робіт, для виготовлення цегли та бетону, а також використовується в дорожньому будівництві. Технологія виготовлення колодязних кілець, тротуарної плитки, бордюрів та ін. Вимагає застосування крупнозернистого піску, який після видобутку в кар’єрах ретельно промивають.

 

Морський і річковий пісок мають високу якість, тому широко застосовується в усіх видах будівельних робіт промислових, цивільних і дорожніх об’єктів: як дрібний заповнювач в бетонних сумішах, в розчинах для кладки та інших будівельних сумішах.

 

Існують різні види, котрі піддаються додатковій обробці для підвищення якісних характеристик, що розширює сферу його застосування. Тепер багато спеціалізованих фірм здійснюють централізоване постачання піску і є вони у всіх регіонах http://grunt-pesok-spb.ru/ тому завжди можна знайти надійного постачальника. Для виробництва сухих будівельних сумішей застосовують попередньо висушений в печах пісок. Сухий будівельний пісок також застосовується у всіх видах опоряджувальних робіт.

 

Спеціальний формувальний пісок виготовляють шляхом процедури ретельного очищення. Він в основному потрібна для використання в прес-формах при виготовленні металевих заготовок, але застосовується і в піскоструминних апаратах.

 

У виробництві фарби, шпаклівки при зовнішніх оздоблювальних роботах часто використовується кварцовий пісок, який виготовляється методом подрібнення природного кварцу.